O projektu Cyklisté vítáni

U nás jsou cyklisté opravdu vítaní....

ubytování Třeboňsko - cykloturistika

 

Cyklisté vítáni v penzionu u Radnice,Třeboňsko

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích služeb (penzionů), kempů a turistických cílů. penzion Třeboňsko - cyklisté vítáni

Turistická zařízení, která projdou certifikací, jsou označena zelenobílou známkou s usmívajícím se kolem. Certifikace obsahuje standardy srovnatelné se systémy jiných evropských zemí (např. např. Bett & Bike v Německu nebo RADfreundliche Betriebe v Rakousku).

Každé zařízení, které chce získat značku Cyklisté vítáni, musí splňovat určité podmínky.

Penzion u Radnice splnil požadavky cyklistů

Jsme velice rádi, že naše ubytování Třeboňsko u Radnice splnilo tyto podmínky a zařadilo se do projetku, který sdružuje nabídku kvalitního ubytování v ČR.

Podmínky projektu

  • našim hostům nabízíme ubytování v Lomnici nad Lužnicí i na jednu noc
  • v přízemí penzionu si můžete uschovat svá kola - to je samozřejmě zahrnuto v ceně pobytu
  • k dispozici je Vám základní nářadí pro jednoduché opravy kol
  • Vaše kolo si můžete také umýt, za penzionem na parkovišti (vybavení k mytí Vám zapůjčíme)
  • součátí našeho vybavení pro cyklisty je i lékárnička
  • rádi Vám zapůjčíme mapu, poradíme s výletem na Třeboňsko a Jižní Čechy
  • k dispozici pro Vás máme informační materiály (jsou také i jiných jazycích jako je angličitna nebo němčina)
  • v penzionu je bezplatná wifi

Certifkát pro penzion u Radnice na Třeboňsku

ubytování Třeboňsko - certifikát cyklisté vítáni

Hodnocení našeho ubytování z portálu cyklistevitani.cz

Více zde >>

 

Kočová Rostislava

Nadšení cyklisté!
Až vám věkem či zdravíčkem nestačí síly zdolávat horské trasy, např.po krásné Šumavě, tak jak se stalo nám, zvolte rovinatější a zase jinak (nádherné JČ rybníky)půvabné prostředí. A když se ještě rozhodnete pro klidné ubytování v " Penzionu U Radnice " majitelů Silvy a Richarda Pešoutových v Lomnici nad Lužnicí, umocníte tím své dojmy a prožitky. A věřte, nezůstanete jen u jedné návštěvy! Malebnost JČ přírody, příjemni, přátelští a vstřícní majitelé penzionu, majitelkou citlivým vkusem zařízených pokojů-každý v jiném barevném tónu. Např.: výhled z okna zeleného pokoje na večerní náměstíčko s osvětlenou radnicí a časem ohlašujících hodin na věží, nebo pohled do střešního okna s nespočtem zářících hvězd v modrém pokoji ap. V každých vždy stylově barevně sehraných a čistých! Taková poezie a pohoda člověka očaruje, že se rád vrací.
S manželem jsme si tyto prožítky zopakovali hned 3x! Poslední byl před více jak dvěma roky, kdy se sem vlastně manžel, do tak nádherného prostředí a okolí, přijel "rozloučit". ( Po dvou měsících mu zákeřná nemoc ukončila život.) Omlouvám se za svoji otevřenost. Chtěla jsem tím zdůraznit , kde nám bylo tak dobře, byť jsme prožívali své velké trápení...
Znovu moc moc, jistě i slovy manžela, děkuji za citlivou a vnímavou "náruč" majitelky pí.Silvy Pešoutové. DÍKY !
Kočová Rostislava, Plzeň

Jiří Novák

Super penzion, který nemá chybu. Čistý,velice dobře vybavený a hlavně, super majitelé. Mohu jen doporučit.

Jan Ouředník

Před malou chvilkou jsem se vrátil z tohoto penzionu, kde jsem trávil víkend s dcerou na kolech. Na tento penzion jsem dostal doporučení od mého známého a tak jsem si řekl, že jej zkusím a nelituji. Penzion je moderně vybaven, je velice čistý, má příjemné majitele a mohu napsat, že jsem se tam celé čtyři dny pobytu cítili velice dobře. Vřele mohu jen doporučit.

Jiří Ondrášek

Pro tento penzion mám jen jedno slovo. SUPER. Opravdu penzion, který splnuje ta nejpřísnější kriteria jak na čistotu, tak na vybavení a v neposlední řadě i na velmi příjemné majitele. Po několika návštěvách tohoto penzionu jej mohu všem pouze doporučit a vždy se sem budu s rodinou rád vracet.

Jana Novotná

Jeden z nejlepších penzionů.který jsme kdy navštívili. Nejen krásně vybavené a čisté pokoje, ale i příjemní majitelé, kteří se opravdu o návštěvníky starají a poskytují služby na úrovni. Ideální místo pro dovolenou a zvláště na kola je zde mnoho příhodných tras nejen pro dospělé cyklisty, ale i pro rodiče s dětmi. Opravdu ideální místo, které můžeme všem srdečně doporučit.

Pavel Votava

Opravdu krásný penzion se vším, co k tomu patří. Naprosto skvělí majitelé, krásně zařízené pokoje, prostě super dovolená. Byli jsme zde již mnohokráte a pokaždé jsme byli spokojeni a doufáme, že se sem ještě někdy podíváme. Můžeme jen doporučit.

Jiří Novák

Velice útulný penzion. Pokoje jsou velice nadstardadně zařízeny a vybaveny. Penzion jsme navštívili již mnohokrát a mnohokrát se sem ještě vrátíme ať už kvůli prostředí samotného penzinu, nebo kvůli majitelům, kteří jsou naprosto skvělí tak i kvůli nepřeberné možnosti výletů.

paní Radoušová

Krásná dovolená, byli jsme nadšeni jak z ubytování tak z celého kraje. Doufáme že se někdy opět podíváme na další stezky a okolí. Penzion je hezký, čistý.

Macháčková

Velmi útulný, krásný a čistý penzion, který můžeme vřele doporučit. Vše je nově zařízené, vlastní sociální zařízení přímo na pokoji. Paní majitelka je moc sympatická a s ničím nemá problém.
Děkujeme za lidský přístup a skvělé ubytování, rádi se zase vrátíme.

Suchanovi

Velice pěkné ubytování, pokoje jsou vkusně a účelně vybavené. Paní majitelka je milá a ochotná. Ideální pro rodinnou dovolenou. Děkujeme za krásnou dovolenou a budeme se rádi vracet.

Jiří Jokl

Ubytování na úrovni. Na rozdíl od 11 km vzdálené Třeboně v klidném prostředí a za rozumnou cenu. Ideální východisko pro výlety na kole. Kvalitu služeb nejlépe dokládají pochvalné zápisy v knize hostů. Takže hodnocení pěti hvězdičkami je zde plně na místě.

Ubytování Třeboňsko

 

Rezervace ubytování Třeboňsko penzion U Radnice

 

Objednávky a informace o volných termínech:

 

 

728 064 166 - Silvie Pešoutová

 

 

 

 

Náměstí 5. května č.p. 7
Lomnice nad Lužnicí
GPS: 49.0823283N, 14.7186772E

 

Najdete nás přímo na malebném náměstíčku v Lomnici nad Lužnicí.

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení