Kulturní akce

AKCE V ČERVENCI a SRPNU 2020 - Třeboň - Třeboňsko

AKCE V ČERVENCI a SRPNU 2020 - Třeboň - Třeboňsko

Léto je v plném proudu a vy si můžete přijet užít dovolenou na Třeboňsko. V našem penzionu U Radnice nedaleko Třeboně máme ještě volné pokoje na léto 2020, neváhejte a volejte co nejdříve.

AKCE V ČERVNU 2020 - Třeboň - Třeboňsko

AKCE V ČERVNU 2020 - Třeboň - Třeboňsko

Pozveme Vás na Lomnickou pouť s celovíkendovým programem a pouťovou zábavou. V Třeboni pak "sousedskou slavnost" v centru města. Na zámeckém nádvoří proběhnou po dva večery koncerty muzikálu Noc na Karlštejně. Společně s dětmi pak můžete přivítat léto na zámeckém nádvoří.

Okolo Třeboně 2020

Okolo Třeboně 2020

Festival Okolo Třeboně je multižánrovým hudebním festivalem, jedinečným na jihu Čech. V průběhu celého roku pořádá koncerty našich hudebních hvězd, které vám zpestří dovolenou na Třeboňsku. Tradiční festival hudby všech směrů se uskuteční v termínu 26. června - 6. července 2020.

Kulturní akce v Lomnici v roce 2020

Kulturní akce v Lomnici v roce 2020

Nabídka kulturních a společenských akcí pro aktuální kalendářní rok 2020. Těšit se můžete na již tradiční akce, koncerty a festivaly.


Kulturní akce 2020 Třeboňsko

Kulturní akce 2020 Třeboňsko

Přijeďte si k nám užít dobu předvánoční, v Třeboni a okolí se konají nejrůznější koncerty, v této době doporučujeme také zimní Třeboňská Nocturna.
Vyhřáté ubytování nedaleko Třeboně najdete v našem penzionu v Lomnici nad Lužnicí.

Ubytování Třeboňsko - penzion U RadnicePenzion Třeboňsko - ubytování nedaleko TřeboněCyklisté vítání - penzion TřeboňskoPenzion U Radnice na FacebokuPensjonat U Hall
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení