Ubytování Třeboňsko pro firmy - teambuilding

Teambuilding - firemní akce - ubytování pro firmy - TřeboňskoHledáte místo v Jižních Čechách pro vaši firemní akci, školení, teambuilding nebo potřebujete ubytování při pracovní cestě - jsme připraveni splnit vaše požadavky. U nás najdete ubytování i na jednu noc.

Co v penzionu U Radnice oceňují firmy:

  • dobrá cena za ubytování na jednu noc
  • WiFi připojení po celém penzionu
  • v centru Lomnice nad Lužnicí (v blízkosti restaurace)
  • uzavřené parkování
  • za ubytování vystavíme fakturu, jsme plátci DPH

Ubytování na Třeboňsku při služebních cestách

Nabízíme ubytování při služebních cestách pro jednotlivce i skupiny. Náš penzion Třeboňsko je ideální pro obchodní cestující ale i dělníky a stavaře. K dispozici máme parkoviště, na které zaparkují i velká auta, i autobus.

Kapacita našeho penzionu je 30 lůžek, které jsou rozděleny do dvou až pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC. Máme k dispozici i ubytování pro handicapované - pro ně je připravený bezbariérový pokoj.

Náš penzion se nachází přímo na náměstí v Lomnici nad Lužnicí, v blízkosti restaurací, obchodů, městkého úřadu a pošty. Nabízíme vám ideální podmínky pro ubytování a vaši práci, celý penzion je pokryt Wi-Fi signálem zdarma.

Pokusíme se splnit vaše přání a požadavky za skutečně přijatelné ceny. Lze domluvit výhodnější cenu za ubytování pro větší skupiny ale i jednotlivce na delší dobu pobytu.

Rezervace ubytování Třeboňsko U Radnice

Náš penzion je otevřený celoročně! Objednávky a informace o volných termínech:

  • 728 064 166 - Silvie Pešoutová
  • penzionuradnice@centrum.cz

E-maily vybíráme každý den a okamžitě odpovídáme. Můžete nám napsat i přes tento formulář.

 

Ubytování Třeboňsko - penzion U RadnicePenzion Třeboňsko - ubytování nedaleko TřeboněCyklisté vítání - penzion TřeboňskoPenzion U Radnice na FacebokuPensjonat U Hall
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení