Ubytování Třeboňsko pro cyklisty

 

U nás jsou cyklisté opravdu vítáni....

 

Třeboňsko patří mezi oblasti s nejrozšířenější sítí cyklostezek v ČR. Je protkáno stovkami kilometrů značených cest, které se vzájemně propojují.

Vybrat si můžete z tématicky vytvořených stezek, nebo si pomocí cyklomapy vytvořit svou vlastní trasu.

 

ubytování Třeboňsko pro cyklisty

 

Dovolená v Třeboni a služby pro cykloturisty na Třeboňsku

Penzion u Radnice Třeboňsko je ideálním výchozím bodem pro milovníky cykloturistiky na Třeboňsku.

Celá oblast blízkého okolí Lomnice nad Lužnicí je protkána cyklostezkami a turistickými trasami. Na celém Třeboňsku najdete desítky cyklotras, které jsou k dispozici pro náročné cyklisty,  stejně jako  klidné stezky bez dopravy pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny.

několik tipů na cyklostezky jsme pro Vás připravili zde

 

 

Cykloturistika na Třeboňsku

cyklopenzion Třeboňsko

V penzionu U Radnice Třeboňsko nabízíme uzamykatelnou úschovnu kol,na každém pokoji máme   k dispozici letáky s doporučenými cyklotrasami,informacemi o okolí. Samozřejmostí je příjemné ubytování v penzionu, pohodlné postele a zázemí.

 

Vyberte si některý tip na cyklovýlet, které jsme pro vás připravili:

  • Cyklostezky po památných stromech Třeboňska
  • Novohradské stezky
  • Krajinou rybníků – Frahelžská soustava
  • Stezka Greenway Selského baroka
  • Naučná stezka Borkovická blata
  • Naučná stezka Veselské pískovny
  • Červené blato - národní přírodní rezervace a naučná stezka
  • Naučná stezka okolo rybníka Rožmberk
  • Naučná stezka Okolo Světa
  • Cyklostezka Okolo Třeboně

Podrobné informace o cyklostezkách

 

 

 

 


Hodnocení našeho ubytování z portálu cyklistevitani.cz

Více zde >>

Kočová Rostislava

Nadšení cyklisté!
Až vám věkem či zdravíčkem nestačí síly zdolávat horské trasy, např.po krásné Šumavě, tak jak se stalo nám, zvolte rovinatější a zase jinak (nádherné JČ rybníky)půvabné prostředí. A když se ještě rozhodnete pro klidné ubytování v " Penzionu U Radnice " majitelů Silvy a Richarda Pešoutových v Lomnici nad Lužnicí, umocníte tím své dojmy a prožitky. A věřte, nezůstanete jen u jedné návštěvy! Malebnost JČ přírody, příjemni, přátelští a vstřícní majitelé penzionu, majitelkou citlivým vkusem zařízených pokojů-každý v jiném barevném tónu. Např.: výhled z okna zeleného pokoje na večerní náměstíčko s osvětlenou radnicí a časem ohlašujících hodin na věží, nebo pohled do střešního okna s nespočtem zářících hvězd v modrém pokoji ap. V každých vždy stylově barevně sehraných a čistých! Taková poezie a pohoda člověka očaruje, že se rád vrací.
S manželem jsme si tyto prožítky zopakovali hned 3x! Poslední byl před více jak dvěma roky, kdy se sem vlastně manžel, do tak nádherného prostředí a okolí, přijel "rozloučit". ( Po dvou měsících mu zákeřná nemoc ukončila život.) Omlouvám se za svoji otevřenost. Chtěla jsem tím zdůraznit , kde nám bylo tak dobře, byť jsme prožívali své velké trápení...
Znovu moc moc, jistě i slovy manžela, děkuji za citlivou a vnímavou "náruč" majitelky pí.Silvy Pešoutové. DÍKY !
Kočová Rostislava, Plzeň

Jiří Novák

Super penzion, který nemá chybu. Čistý,velice dobře vybavený a hlavně, super majitelé. Mohu jen doporučit.

Jan Ouředník

Před malou chvilkou jsem se vrátil z tohoto penzionu, kde jsem trávil víkend s dcerou na kolech. Na tento penzion jsem dostal doporučení od mého známého a tak jsem si řekl, že jej zkusím a nelituji. Penzion je moderně vybaven, je velice čistý, má příjemné majitele a mohu napsat, že jsem se tam celé čtyři dny pobytu cítili velice dobře. Vřele mohu jen doporučit.

Jiří Ondrášek

Pro tento penzion mám jen jedno slovo. SUPER. Opravdu penzion, který splnuje ta nejpřísnější kriteria jak na čistotu, tak na vybavení a v neposlední řadě i na velmi příjemné majitele. Po několika návštěvách tohoto penzionu jej mohu všem pouze doporučit a vždy se sem budu s rodinou rád vracet.

Jana Novotná

Jeden z nejlepších penzionů.který jsme kdy navštívili. Nejen krásně vybavené a čisté pokoje, ale i příjemní majitelé, kteří se opravdu o návštěvníky starají a poskytují služby na úrovni. Ideální místo pro dovolenou a zvláště na kola je zde mnoho příhodných tras nejen pro dospělé cyklisty, ale i pro rodiče s dětmi. Opravdu ideální místo, které můžeme všem srdečně doporučit.

Pavel Votava

Opravdu krásný penzion se vším, co k tomu patří. Naprosto skvělí majitelé, krásně zařízené pokoje, prostě super dovolená. Byli jsme zde již mnohokráte a pokaždé jsme byli spokojeni a doufáme, že se sem ještě někdy podíváme. Můžeme jen doporučit.

Jiří Novák

Velice útulný penzion. Pokoje jsou velice nadstardadně zařízeny a vybaveny. Penzion jsme navštívili již mnohokrát a mnohokrát se sem ještě vrátíme ať už kvůli prostředí samotného penzinu, nebo kvůli majitelům, kteří jsou naprosto skvělí tak i kvůli nepřeberné možnosti výletů.

paní Radoušová

Krásná dovolená, byli jsme nadšeni jak z ubytování tak z celého kraje. Doufáme že se někdy opět podíváme na další stezky a okolí. Penzion je hezký, čistý.

Macháčková

Velmi útulný, krásný a čistý penzion, který můžeme vřele doporučit. Vše je nově zařízené, vlastní sociální zařízení přímo na pokoji. Paní majitelka je moc sympatická a s ničím nemá problém.
Děkujeme za lidský přístup a skvělé ubytování, rádi se zase vrátíme.

Suchanovi

Velice pěkné ubytování, pokoje jsou vkusně a účelně vybavené. Paní majitelka je milá a ochotná. Ideální pro rodinnou dovolenou. Děkujeme za krásnou dovolenou a budeme se rádi vracet.

Jiří Jokl

Ubytování na úrovni. Na rozdíl od 11 km vzdálené Třeboně v klidném prostředí a za rozumnou cenu. Ideální východisko pro výlety na kole. Kvalitu služeb nejlépe dokládají pochvalné zápisy v knize hostů. Takže hodnocení pěti hvězdičkami je zde plně na místě.

Ubytování Třeboňsko

 

Rezervace ubytování Třeboňsko penzion U Radnice

 

Objednávky a informace o volných termínech:

 

 

728 064 166 - Silvie Pešoutová

 

 

 

 

Náměstí 5. května č.p. 7
Lomnice nad Lužnicí
GPS: 49.0823283N, 14.7186772E

 

Najdete nás přímo na malebném náměstíčku v Lomnici nad Lužnicí.

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení