rok 2010

Výprava Gastronické Učené Společnosti do oblasti Lomnicka nad Lužnicí. Penzion U Radnice plně splnil naše očekávání.Počasí bylo sice hlášeno nevalné,ale usilovným úsilím všech členů naší společnosti se mraky podařilo rozehnat a dnes tj.neděli dokonce vysvitlo slunce.Děkujeme

Pavel, Olga, Jan a další 9.5.2010

 

Našli jsme si velmi dobrou pozici pro naše cyklovýlety s ubytováním ve velmi pěkném penzionu. Jsme velmi spokojeni a rádi se vrátíme, přejem Vám hodně spokojených turistů.

Moc děkujeme, Vlasta a Olda Teplice 23.5.2010

 

Bylo to tu krásné,ani jsme si to nezasloužili.

SOŠ Hodonín 21.6.2010

 

Ubytování ve vašem penzionu U Radnice je skvělé. Pokoj dostatečně vybavený, čistý, vyvoněný a (což není uplně podstatné, ale potěší) i krásně barevně sladěný. Výborně je vyřešené i parkování kol. Chválíme a budeme rádi doporučovat.

Jitka a Vašek Mazínovi, Plzeň 26.6.2010

 

Krásné ubytování i krásné zážitky z cest na kole i autem. Máte to tu nádherné. Tak až budeme doma tak budeme rádi doporučovat ostatní do Penzionu U Radnice.

Terka s rodinou, ze Studeněvse u Slaného 17.7.2010

 

Krásné ubytování, příjemný personál, hezké a pohodlné cyklotrasy na celém Třeboňsku, co víc si přát? Možná jen někde trochu více doplnit značení turistických tras. Jinak budeme všem doporučovat - zde jsou cyklisté skutečně vítáni. Tak zase někdy příště.

Jandovi z Nymburka červenec 2010

 

Toto je nejlepší, nejčistější a nejhezčí penzion v celé ČR. Vždy jsem tu spokojen.

Jan Říha 24.7.2010

 

Moc se nám v penzionu líbilo, milí majitelé a vše super. Čisto a krásně.

Večeřovi 24.7.2010

 

Děkujeme za krásné ubytování. Maximální spokojenost s pokojem včetně služeb. Ideální místo na cykloturistiku, za 5 dnů jsme projeli 300 km v krásném prostředí Třeboňska.

Solní, Opava 30.7.2010

 

Ubytování v penzionu nemá chybu. Útulný pokoj, vše čisťounké, voňavé. Milí lidé a krásná krajina Třeboňska. Hlavně lesy. Určitě doporučíme! Děkujeme za příjemný pobyt.

Skautovi, Ostrava 31.7.2010

 

Děkujeme za moc hezký pobyt. Ubytování, prostředí, lidičky i příroda super. Jistě se sem vrátíme...

Novákovi, Praha a Astík :) 8.8.2010 smiley

 

Díky!!! PS Tém je řečeno vše!

Fandík Majda Stáňa 13.8.2010

 

Děkuji za pobyt

Marie Housková 21.8.2010

 

Děkujeme za příjemné ubytování.Určitě se k vám ještě vrátíme.

Medkovi Brno 5.9.2010

 

Ubytování moc chválíme. Krásné pokoje s dostatečným vybavením. Čisté! Nejlepší penzion kde jsme zatím v ČR byli. Při krásném počasí zde lze najet mnoho kilometrů. Děkujeme.

Lucka s Richardem z Hradce Králové 10.9.2010

 

Moc děkujeme za velmi příjemné bezbariérové ubytování. Mohu ze své zkušenosti říct, že zatím v česku moc takových ubytování není. Dál budu doporučovat mám kolegům vozíčkářům. Ještě jednou děkujeme.

Hanka a Honza Rvašovi 15.9.2010

 

Srdečna vďaka za vynikajúce služby s ubytováním.Odcházíme spocitem,že sme navštivili oblasť,ktorá vie cyklistom ponuknuť nepreberne množstvo nádherných výletov,množstvo zaujímavosti i stravovania takmer kdekolvek.Aj preto sa sem eště někdy vratime

Ján,Dagmar,Katarína.Peter Bočko Žilina 15.9.2010

 

Ubytování ve Vašem penzionu bylo krásné. Pokoje čisté a hezky barevně sladěné. Bylo nám tu příjemně. Děkujeme.

Péťa, Kuby a Dan z Prahy 28.9.2010

Rezervujte si ubytování v Penzionu U Radnice >>

Ubytování Třeboňsko - penzion U RadnicePenzion Třeboňsko - ubytování nedaleko TřeboněCyklisté vítání - penzion TřeboňskoPenzion U Radnice na FacebokuPensjonat U Hall
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení