rok 2009

Dobrý den paní Pešoutová, byli jsme u Vás ubytovaní v penzionu z pátka na sobotu a chtěla bych Vám poděkovat za příjemné prostředí.
Myslím, že až zase pojedeme na výstavu Země Živitelka, tak u Vás v penzionu zase přespíme, ale tentokrát dvě noci:-) abychom měli celý den na výstavu.
Moc děkujeme a už jsem rozeslala po svých známých mail s kontaktem na Vás, když by hledali ubytování někde v těchto končinách, tak aby využili Vašich služeb.
Ještě jednou děkujeme a ať se daří přeje

Monika s rodinou :-) 5.5.2009 smiley

Dovolená v Lomnici nad Lužnicí v Penzionu u Radnice je super.
Krásné ubytování, příjemný a milý personál. Moc na tuto dovolenou vzpomínáme a těšíme se,
že si jí ještě někdy zopakujeme.  (kopírováno z https://www.facebook.com/penzionradnice?sk=reviews )

Šanovcovi z Křovic u Dobrušky a Dubský z Dobrušky.2009

"Dobrý den, děkujeme za krásný pobyt ve Vašem penzionu, který patří k nejhezčím a nejútulnějším ubytovacím zařízením, které jsme zatím na svých cestách po naší vlasti navštívili.
Děkuje také majitelům tohoto penzionu za vřelé přivítání a jejich starostlivost po celou dobu našeho pobytu zde. Vždy se budeme rádi vracet."

Manželé Votavovi z Písku 14.6.2009

Bezvadný český penzion, zařízený i pro nás cyklisty. Příjemná obsluha. Jedničku dáváme i za nekuřácké prostředí. Na našem ubytování z Tušti do Veselí nad Lužnicí patřil k nejpříjemnějším zastavením.

Bobík, Lenka, Hanka a další 14.6.2009

Na našich cestách jsme poznali řadu míst,ale v Lomnici se nám líbilo mimořádně.Váš penzion nemá chybu a výhled na náměstí je úžasný.Cyklistika v takto rovinatém kraji je příjemná oddychovka.Děkujeme a přejeme hodně spokojených návštěvníků.

 Suchá.-Brno 14.6.2009

Chválíme majitele za krásně zrekonstruovaný penzion.Jediná výhrada směřuje k věžním hodinám.Krásné okolí které nás uchvátilo.Určitě se ještě vrátíme. Hanka a Ivo  5.7.2009

Bylo to tady super a budeme se sem rádi vracet. Jen víc takových penzionů jako je tento. Moc díky a mějte se moc hezky.

Sokolovi, Kladno 26.7.2009

Váš penzion nemá chybu, pro cyklisty ideální poloha na Třeboňsku. Děkujeme!!!!

Manželé Hůrských, Lhenice 24.8.2009

Úžasný penzion.Cyklostezky jsou fain.Přejeme hodně cyklistů ve Vašem penzionu.

Lamačovi 27.8.2009

Děkujeme za příjemný pobyt. Určitě Váš penzion všem doporučujeme.

Šlejnarovi, Praha 4.9.2009

Krásný penzión, dobre situovaný, izbička príjemná, čistá. Pre cyklistov ideálne. Radi sa sem vratime. Ďakujeme, majte sa krasne.

Petr a Ria 24.9.2009

Krásný penzion a ještě hezčí pokoje, moc se nám tu líbilo. Určitě se znovu vrátíme :) Silva a Ríša jsou moc hodní lidé!!!

S pozdravem František a Anet 16.11.2009

Rezervujte si ubytování v Penzionu U Radnice >>

Ubytování Třeboňsko - penzion U RadnicePenzion Třeboňsko - ubytování nedaleko TřeboněCyklisté vítání - penzion TřeboňskoPenzion U Radnice na FacebokuPensjonat U Hall
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení