Rybářská dovolená v ČR - Třeboňsko

Je rybaření Vaším velkým koníčkem? Chcete zažít skvělou rybářskou dovolenou a přitom být s Vaší rodinou?Rybářská dovolená v ČR - Třeboňsko

Pak pro Vás máme dobrý tip - rybářská dovolená na Třeboňsku v ráji rybníků a všech rybářů. Ubytování pro Vás zajistíme v našem penzionu U Radnice, kde si můžete své náčiní také pohodlně uschovat.

Rybářskou dovolenou můžete věnovat jako dárek pro tatínky, manžele nebo kamarády.

Přímo v Lomnici nad Lužnicí, nedaleko našeho ubytování Třeboňsko U Radnice si můžete zachytat na rybníce Peřinka.

Povolenky je možno zakoupit:
na Informačním a kulturním středisku Lomnice nad Lužnicí (cca 20 m od našeho ubytování), náměstí 5. května 133, tel.: 724 157 968.

 •     Po   8:00 – 17:00
 •     Út    8:00 – 16:00
 •     St    8:00 – 17:00
 •     Čt    8:00 – 16:00
 •     Pá   8:00 – 16:00

Denní doby rybolovu:
duben, září: 6.00 – 20.00 hodin
květen až srpen: 5.00 – 22.00 hodin
říjen: 6.00 – 19.00 hodin

Ceny povolenek:

 • 1 den                           Kč    150,--
 • 2 dny                           Kč    200,--
 • 3 dny                           Kč    300,--
 • 1 týden                        Kč    500,--
 • 2 týdny                        Kč    800,--
 • 1 měsíc                       Kč 1 100,--
 • sezónní                       Kč 1 500,--
 • děti do 15 let věku *    Kč    300,--

* Mládeži do věku 15 let povoleno pouze chytání na 1 prut.

Rybářské závody na rybníce Rožmberk

Každým rokem se na konci srpna konají rybářské závody na rybníce Rožmberk. Rybářské závody "Třeboňský kapr" přilákají vždy desítky milovníků sportovního rybolovu.

Věříme, že se závody budou konat i v roce 2016, pokud ano, informace najdete na našich stránkách.

 

Ideální dovolená pro rybáře? V Lomnici nad Lužnicí!

Třeboňsko je vyhlášeným místem rybníků a všech milovníků rybaření. Každý rok Rybářství Třeboň připravuje seznam rybníků, na kterých si můžete aktivně zarybařit. V blízkosti našeho penzionu (cca 700 m) je pro rekreační rybaření určený rybník Peřinka.

Třeboňsko a okolí je vyhlášeným rájem rybářů, ale také rájem rekreačních sportů a aktivního odpočinku. Spojte svou rodinnou dovolenou s Vaším koníčkem či vášní - "rybařením".

K rekreačnímu rybaření jsou pro rok 2015 určeny tyto rybníky: Staňkovský, Hejtman, Nový Kanclíř, Potrubí pod Ponědražským rybníkem a Táborský (Knížecí).

 

Rybářská povolenka

Povolenku pro rybaření na rybníce Peřinka si můžete zarezervovat na tel.- 721 463 445. Povolenka bude vystavena  přímo pro Vás, na Vaše jméno.

Pro ostatní rybníky na Třeboňsku jsou to místa vyznačená v mapce:

 

Rybářská dovolená v ČR pro celou rodinu

Pokud jste vášnivým rybářem a chcete strávit svou dovolenou s rodinou a přitom si i zarybařit, pak pro Vás máme připravené "rybářské" ubytování v našem penzionu. Připravíme pro Vás rozumnou cenu za ubytování pro Vás i vaši celou rodinu. Dětem jsou k dispozici hračky a vybavení, které jim zpříjemní pobyt u nás.

Rybářské vybavení si můžete uschovat v prostorách penzionu.

Více informací o ubytování >>

Rybářská dovolená v ČR - TřeboňskoRybářská dovolená v ČR - TřeboňskoRybářská dovolená v ČR - Třeboňsko

Rybník Peřinka se nachází jen několik minut od našeho penzionu


Zvětšit mapu

30 duben Pálení čarodějnic a rej bludiček - Lomnice a Třeboň

Poslední dubnový den je již tradičně věnován stavění májek a pálení čarodějnic. Přijeďte si užít tuto tradici na Třeboňsko, přímo v Lomnici nad Lužnicí, nedaleko našeho penzionu se bude konat rej čarodějnic a bludiček.

více

AKTUÁLNĚ V DUBNU

V měsíci dubnu se na Třeboňsku chystají nejrůznější akce - kulturní i sportovní. Nenechte si ujít cykloakci Krajem rybníků a akci "Brány památek dokořán" - vstup do třeboňských památek je o tomto víkendu ZDARMA!

 

Jaro je v plné proudu a cyklostezky už jsou připravené pro první nadšence. Na začátku měsíce doporučujeme Amarylis a Květinovou Třeboň s trhy a na jeho konci pak pálení čarodějnic a stavění májek.

více

KULTURNÍ AKCE v roce 2017

Třeboňsko...to jsou cyklostezky, rybníky, koupání a ....skvělé kulturní akce. V roce 2017 se můžete opět těšit na tradiční akce, festivaly, trhy a také nové akce.

 

Zde si můžete prohlédnout kulturní přehled, který neustále aktualizujeme.

 

více

Festival Okolo Třeboně 2017

Festival Okolo Třeboně je multižánrovým hudebním festivalem, jedinečným na jihu Čech. V průběhu celého roku pořádá koncerty našich hudebních hvězd, které vám zpestří dovolenou na Třeboňsku.

 

Tradiční festival hudby všech směrů se uskuteční v termínu 28.6 - 2.7.2017. Dále pak bude pokračovat dalšími koncerty, na které se už nyní můžete těšit.

více

Penzion U Radnice

Telefon: 728 064 166

 

Přesná adresa:
Náměstí 5. května č.p. 7
Lomnice nad Lužnicí

Počasí Třeboňsko

 

Ubytování Třeboňsko - penzion U RadnicePenzion Třeboňsko - ubytování nedaleko TřeboněCyklisté vítání - penzion TřeboňskoPenzion U Radnice na FacebokuPensjonat U Hall
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení