Kulturní akce

Svatováclavské slavnosti 28.září 2019

Svatováclavské slavnosti 28.září 2019

Přijeďte se do Třeboně pobavit a prodloužit si víkend. V sobotu 28. září 2019 se konají v Třeboni již tradiční Svatováclavské slavnosti. Nebude chybět řemeslný trh, prezentace řemesel, prezentace bavorského regionu Freyung-Grafenau. Gastronomické speciality a bohatý doprovodný program po celý den.

AKCE V ZÁŘÍ 2019 - Třeboň - Třeboňsko

AKCE V ZÁŘÍ 2019 - Třeboň - Třeboňsko

Zářijové akce nabízejí spoustu zajímavých zážitků, přijeďte si užít krásný podzim k nám na Třeboňsko, teplé ubytování nedaleko Třeboně najdete v našem penzionu U Radnice. Na začátku měsíce se můžete zúčastnit běhu kolem rybníka Svět nebo cyklovýletu po rybnících Lomnicka.

Kulturní akce v Lomnici v roce 2019

Kulturní akce v Lomnici v roce 2019

Nabídka kulturních a společenských akcí pro aktuální kalendářní rok 2019. Těšit se můžete na již tradiční akce, koncerty a festivaly.


Kulturní akce 2019 Třeboňsko

Kulturní akce 2019 Třeboňsko

Přijeďte k nám strávit svou dovolenou - víkend či pár dní, vybírat můžete z volných termínů

Okolo Třeboně 2019

Okolo Třeboně 2019

Tradiční festival hudby všech směrů se uskuteční v termínu 27. června - 1. července 2019. Dále pak bude pokračovat dalšími koncerty, na které se už nyní můžete těšit.

Kulturní akce na zámku v Třeboni 2019

Kulturní akce na zámku v Třeboni 2019

V prostorách zámku, především tedy na nádvořích a v sále, ale i ve Schwarzenberské hrobce se v průběhu léta konají nejrůznější akce. Těšit se můžete třeba na historické tance Camplanello, koncerty festivalu Okolo Třeboně, výstavy či letní kino.

Ubytování Třeboňsko - penzion U RadnicePenzion Třeboňsko - ubytování nedaleko TřeboněCyklisté vítání - penzion TřeboňskoPenzion U Radnice na FacebokuPensjonat U Hall
ČeskyEnglishDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion u Radnice v Lomnici nad Lužnicí hodnocení